Guesthost - Dimora Camollia Nel Cuore Di Siena

  • 95 m²

Hosté města Siena si budou užívat pobyt v apartmánu Guesthost - Dimora Camollia Nel Cuore Di Siena.

Apartmán se nachází 1 km od Katedrála Nanebevzetí Panny Marie, 1,1 km od Náměstí Piazza del Campo, a také poblíž Enoteca Italiana. Osteria Kamollia, nabízející jídla středozemní kuchyně, je vzdálen asi 50 metrů. Ubytování je pouhých 900 metrů od železniční stanice Siena.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Guesthost - Dimora Camollia Nel Cuore Di Siena
La Casa In Camollia
Cena pouze pro mobilní zařízení

La Casa In Camollia

9.4
Výjimečný 119 recenzí
22 m od ubytování
USD 215 USD 194
za noc
Il
Cena pouze pro mobilní zařízení

Il "Terrazzino" Nel Cuore Di Siena

8.7
Vynikající 144 recenzí
69 m od ubytování
USD 186 USD 167
za noc
Camollia Central Modern Apartment!
Cena pouze pro mobilní zařízení

Camollia Central Modern Apartment!

70 m od ubytování
USD 210 USD 189
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Topení
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 22:00
    Odhlášení: od 08:00 do 10:00
    Číslo licenceIT052032C2236AHOK8
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Guesthost - Dimora Camollia Nel Cuore Di Siena apartmán umístěn?
      Apartmán Guesthost - Dimora Camollia Nel Cuore Di Siena apartmán se nachází v blízkosti Bazilika Basilica di San Domenico.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Guesthost - Dimora Camollia Nel Cuore Di Siena?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Guesthost - Dimora Camollia Nel Cuore Di Siena patří mimo jiné Bazilika Basilica di Santa Maria dei Servi, Katedrála Nanebevzetí Panny Marie, Náměstí Piazza del Campo.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Guesthost - Dimora Camollia Nel Cuore Di Siena apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Guesthost - Dimora Camollia Nel Cuore Di Siena apartmán patří restaurace Osteria Kamollia a Fonte Giusta Trattoria&Scuola di cucina, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Guesthost - Dimora Camollia Nel Cuore Di Siena

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít